Strona Główna O nas Realizacje Meble kuchenne Krzesła Szafy Stoły Kontakt
KANET-MEBLE
FPH Kanet Rzeszów
Krzysztof Kula
Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla
tel. (17) 855 36 67
e-mail:
kanetrzeszow@interia.pl
kanetrzeszow@poczta.fm

tel. Meble:
602 246 320
tel. krzesła/stoły:
666 094 950

Meble kuchenne

Przedsiębiorstwo meblowe Kanet to gwarancja fachowej obsługi oraz drobiazgowo wykonanych produktów cechujących się wysoką jakością. Produkcja mebli kuchennych to nasza pasja, a Państwa wyobraźnia pozwala jej rozwijać skrzydła.


Meble wykonywane są indywidualnie dla poszczególnego klienta – wymiar, forma, materiały, to wszystko dostępne jest w szerokim wachlarzu i zależne od Państwa gustu oraz wymogów.


Prócz wieloletniego doświadczenia w postaci specjalistycznych porad, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu także wykwalifikowaną grupę fachowców obeznanych w wszelkich możliwych aspektach powiązanych z naszą ofertą.


Podczas procesu produkcji wykorzystujemy jedynie sprawdzone, cieszące się uznaniem tworzywa, takie jak płyty meblowe EGGER, kamień, laminat i staron. Stosujemy również oryginalne akcesoria marki BLUM. Za dodatkowy atut naszej firmy można z pewnością uznać współpracę z doświadczonymi projektantami wnętrz.


Realizację zamówienie uprzedza wysłanie do Klienta katalogu frontów meblowych, który zawiera dostępną barwę odcieni.
W naszej ofercie znajdują się również widowiskowe witraże, przeszklenia, forniry, patynowe MDF, aluminiowe ramki, części drewniane oraz połyskujący bądź matowy MDF.

 

Kanet – kompleksowa obsługa ukierunkowana na Twoją satysfakcję.