Strona Główna O nas Realizacje Meble kuchenne Meble na wymiar Sprzedaż mebli Krzesła Szafy Stoły Kontakt
KANET-MEBLE
FPH Kanet Rzeszów
Krzysztof Kula
Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla
tel. (17) 855 36 67
e-mail:
kanetrzeszow@interia.pl
kanetrzeszow@poczta.fm

tel. Meble:
602 246 320
tel. krzesła/stoły:
666 094 950

Szafy

Multum szaf dostępnych na rynku nie spełnia Twoich wymogów?

 

Jednym z filarów, na którym swą działalność opiera przedsiębiorstwo meblowe Kanet jest produkcja szaf wnękowych, których poszczególne aspekty zależne są od upodobań klienta.


Wspólną ich cechą jest wysoka jakość oraz staranność wykonania, które w przeciwieństwie do wymiarów są w nich niezmienne. Oferta zawiera również kompletne struktury do zabudowy.


Urzeczywistnianie każdego projektu to nie tylko jakość używanych, sprawdzonych już materiałów, lecz również komfort powstałych akcesoriów meblowych oraz ich bezpieczeństwo. W swym rzemiośle wychodzimy z założenia, że lepiej zrobić coś raz, ale porządnie.

 

Aby zapewnić długotrwałą jakość oraz satysfakcję użytkowania, podczas procesu wytwórstwa stosujemy nowoczesne surowce cechujące się trwałością oraz wytrzymałością. Pośród tworzyw, które wykorzystujemy znajdują się między innymi wyjątkowo odporne na wszelkiego typu uszkodzenia, austriackie płyty meblowe Egger, jak i również przesuwane systemy Laguna.


Urozmaicenie oferty stanowią barwne szkła, lakobel, łączące aspekt praktyczny oraz estetyczny zwierciadła, jak i również dobrane bezpośrednio przez Klienta fotografie.


Wyjątkowo szeroki wachlarz dostępnych barw oraz możliwych wzorów sprawia, że nasza oferta jest w stanie zaspokoić każdy, nawet najbardziej wybredny gust.