Strona Główna O nas Realizacje Meble kuchenne Meble na wymiar Sprzedaż mebli Krzesła Szafy Stoły Kontakt
KANET-MEBLE
FPH Kanet Rzeszów
Krzysztof Kula
Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla
tel. (17) 855 36 67
e-mail:
kanetrzeszow@interia.pl
kanetrzeszow@poczta.fm

tel. Meble:
602 246 320
tel. krzesła/stoły:
666 094 950

Meble kuchenne Rzeszów

Oferujemy Państwu nowoczesne, jak i klasyczne meble kuchenne. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie każdego Klienta, biorąc pod uwagę konkretne wymiary, materiały i styl mebli do kuchni. Działając w branży wiele lat, posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie tworzenia funkcjonalnych, a także estetycznych mebli, które idealnie pasują do metrażu i układu wnętrza. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kuchnia jest pomieszczeniem, w którym każdy z nas spędza wiele czasu, a jej odpowiednie urządzenie wpływa na komfort i zadowolenie naszych Klientów. To dlatego realizując zamówienia na meble kuchenne, dbamy o staranne wykonanie i wykończenie wszystkich szafek, słupków kuchennych lub nowoczesnych barów i wysp. 

Nasz zespół fachowców współpracuje z Klientem na wielu etapach. Najpierw dokładnie wysłuchujemy Państwa oczekiwań. To na ich bazie jesteśmy w stanie zaprojektować meble do kuchni. Później dokonujemy pomiarów przestrzeni, tak, by wszystkie elementy idealnie do niej pasowały. Doradzamy najlepsze rozwiązania i sugerujemy jak najlepiej wykorzystać metraż każdej kuchni, aby na co dzień można było łatwo z niej swobodnie korzystać, wygodnie przygotowywać jedzenie, a nawet przesiadywać, wypełniając inne obowiązki czy spotykając się z bliskimi. Zaprojektowane przez nas kuchnie pełnią wiele ról, są praktyczne, a także eleganckie i stylowe.

Podczas produkcji mebli wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Tutaj także pomaga nam zgromadzone doświadczenie. Stosujemy cieszące się uznaniem płyty meblowe EGGER, kamień, laminat i staron, a także oryginalne akcesoria marki BLUM, które są solidne oraz wytrzymałe. Produkujemy w ten sposób meble, które mogą być użytkowane przez wiele długich lat, nie tracą na funkcjonalności, a także pięknym wyglądzie. 
Pokazujemy Klientom katalogi frontów meblowych, które zawierają bogatą paletę barw i odcieni mebli, by mogli zadecydować, jaka opcja kolorystyczna będzie najlepsza do ich kuchni i wpisze się idealnie w posiadane wymogi. Zawsze dbamy o to, by meble do kuchni były jak najbliższe wyobrażeniom oraz tworzyły kuchnię zgodną z założeniami Klienta.

Realizujemy zamówienia także na witraże, przeszklenia, forniry, połyskujący, matowy lub patynowy MDF, aluminiowe ramki oraz części drewniane. Nasze meble stanowią często połączenie materiałów, które obecnie jest bardzo modne, a także wyjątkowo się prezentuje w kuchni. Wiemy, że coraz częściej kuchnia stanowi część jadalni bądź salonu i musi być w pełni reprezentacyjna. Obecne trendy w aranżacji wymuszają więc innowacyjne połączenia i zestawienia różnych barw w celu uzyskania ekskluzywnego wyglądu zabudowy kuchennej. Chętnie podejmujemy się różnych wyzwań w tworzeniu mebli kuchennych, by zadbać o Państwa satysfakcję.

Atutem współpracy z firmą Kanet jest również możliwość skorzystania z usług projektantów wnętrz. Dokładnie zaplanujemy dla Państwa wygląd kuchni, na bazie posiadanych pomysłów czy potrzeb. Możemy także stworzyć projekt od zera, sugerując się gustem Klienta czy wyglądem innych pomieszczeń w domu. Nasze koncepcje są oparte na sprawdzonych rozwiązaniach, jak i panujących trendach. Potrafimy zarówno zaproponować Państwu nowoczesną aranżację wnętrza, jak i tą bardziej klasyczną, opartą na standardowym wyposażeniu. 

Wysoką jakość usług łączymy także z konkurencyjną ceną. Zdajemy sobie sprawę z tego, że szukają Państwo pewnych rozwiązań, które jednak nie zrujnują domowego budżetu. Przedstawiamy więc naszym Klientom możliwie najbardziej atrakcyjną ofertę. Wszystko po to, aby współpraca z Kanet budziła zawsze pozytywne skojarzenia i zaowocowała w stworzeniu kuchni, którą będą Państwo użytkować z przyjemnością.