Strona Główna O nas Realizacje Meble kuchenne Meble na wymiar Sprzedaż mebli Krzesła Szafy Stoły Kontakt
KANET-MEBLE
FPH Kanet Rzeszów
Krzysztof Kula
Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla
tel. (17) 855 36 67
e-mail:
kanetrzeszow@interia.pl
kanetrzeszow@poczta.fm

tel. Meble:
602 246 320
tel. krzesła/stoły:
666 094 950

Krzesła

Wysoka jakość, najlepsze standardy wytwórcze oraz doskonałe tworzywa to podstawowe cechy jakimi odznaczają się oryginalne krzesła firmy Kanet. Za pośrednictwem szerokiej oferty naszego przedsiębiorstwa, zyskają Państwo możliwość wyboru takich elementów meblowych, które będą dostosowane ściśle do konkretnych, indywidualnych wymogów oraz własnego poczucia gustu. Walorem naszej placówki jest możliwość zespolenia w jednym dwóch podstawowych czynników – z jednej strony eleganckiego designu, a z drugiej ogromnej funkcjonalności.

Produkowane przez nas siedzenia posiadają specjalną piankę o grubości 3.5 cm, która pozwala na w pełni komfortowe użytkowanie. Dodatkowo przykładamy wagę również do dostosowania tapicerki – tak pod względem estetycznym jak i praktycznym. Uzupełnieniem całości kompozycji naszych krzeseł jest natomiast półmatowa bejca.

Dla nieco bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy również opcję z odpornymi na wodę nanotkaninami. Ich unikatowa struktura pozwala na to, aby bez większych trudności móc usunąć rozmaite zabrudzenia i doprowadzić siedzisko do czystości. Potwierdzeniem tego jest chociażby poniżej zamieszczony film: