Strona Główna O nas Realizacje Meble kuchenne Meble na wymiar Sprzedaż mebli Krzesła Szafy Stoły Kontakt
KANET-MEBLE
FPH Kanet Rzeszów
Krzysztof Kula
Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla
tel. (17) 855 36 67
e-mail:
kanetrzeszow@interia.pl
kanetrzeszow@poczta.fm

tel. Meble:
602 246 320
tel. krzesła/stoły:
666 094 950

O nas

Firma KANET  - meble Rzeszów, funkcjonujące od roku 2005 to lider na regionalnym rynku meblowym. Specjalizzujemy się wytwórstwem wysokiej jakości zestawów meblowych produkowanych na wymiar dla korzystających z naszych usług Klientów. Wyróżniamy się maksymalną precyzją wykonywania podejmowanych przez nas zamówień oraz pełnym profesjonalizmem. W produkcji poszczególnych elementów meblowych korzystamy wyłącznie z najlepszych surowców, które charakteryzują się trwałością oraz wytrzymałością. Opieramy swe projekty wyłącznie na najnowszych trendach.

Nasza specjalizacja to meble kuchenne do których przywiązujemy szczególną wagę. Posiadamy w ofercie również krzesła, stoły, szafy wykonane na wymiar oraz inne. Wśród konkurencji wyróżnia nas nietuzinkowość i oryginalność. Duża ilość wypuszczonych przez nas produktów skierowana jest w głównej mierze do konsumentów z rejonu województwa podkarpackiego oraz jego najbliższych okolic Rzeszowa. Jeżeli cenisz sobie niepowtarzalny styl, unikatowość oraz stuprocentową niezawodność.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy! Więcej informacji znajdą Państwo w konkretnych podstronach.