Strona Główna O nas Realizacje Meble kuchenne Meble na wymiar Sprzedaż mebli Krzesła Szafy Stoły Kontakt
KANET-MEBLE
FPH Kanet Rzeszów
Krzysztof Kula
Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla
tel. (17) 855 36 67
e-mail:
kanetrzeszow@interia.pl
kanetrzeszow@poczta.fm

tel. Meble:
602 246 320
tel. krzesła/stoły:
666 094 950

Sprzedaż mebli

Firma Kanet to nie tylko producent mebli na wymiar, ale też profesjonalny doradca. Realizujemy zamówienia szukając odpowiednich rozwiązań do każdego pomieszczenia. Posiadamy duże doświadczenie oraz orientujemy się doskonale w branży meblowej. Staramy się być na bieżąco z tym, co modne i praktyczne, by móc świadczyć kompleksowe usługi. Oferujemy naszym Klientom współpracę z projektantami wnętrz, którzy stworzą najlepszy plan aranżacji pomieszczenia. Od samego początku podsuwamy Klientom najlepsze pomysły i staramy się zaoferować innowacyjne rozwiązania, z których będą w pełni zadowoleni.

Nasze doradztwo nie dotyczy jedynie wyboru mebli i ich rozplanowania w pomieszczeniu, ale także doboru konkretnych materiałów, elementów i tkanin, z których będą one wykonane. Wiemy doskonale, które z nich sprawdzą się w kuchni, salonie, biurze, a nawet łazience. Każde wnętrze wymaga zastosowania innych rozwiązań, które zagwarantują trwałość i odpowiedni wygląd mebli mimo upływu lat. Jesteśmy w stanie przewidywać Państwa potrzeby i sugerujemy się także własnymi doświadczeniami. Zawsze można liczyć na naszą pomoc, także w wyborze odpowiedniego wykończenia i wybarwienia mebli, które jest bardzo ważne i pełni kluczową rolę w urządzaniu domu, mieszkania czy biura. Kolorystyka mebli powinna bowiem wpisywać się w nasze gusta, a także pasować do innych elementów wnętrza, choćby koloru ścian. Jest to istotne, ponieważ właśnie dzięki spójności pomieszczenia możemy się w nim poczuć naprawdę dobrze.

Doradzając Państwu w zakresie aranżacji domu czy mieszkania bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby, a także oczekiwania co do mebli. Chcemy, by byli Państwo z nich w pełni zadowoleni. Staramy się jednak zawsze poddawać takie pomysły, by wnętrza były ciepłe, przytulne i eleganckie. W końcu to w domu powinniśmy czuć się najlepiej. Nie zapominamy jednak o funkcjonalności wnętrz i ich dostosowaniu do preferencji domowników. Pomagamy urządzać praktyczne kuchnie, komfortowe pokoje wypoczynkowe, wygodne sypialnie, wesołe pokoje dziecinne, a także eleganckie łazienki. 

Zajmujemy się także tworzeniem mebli na wymiar do biur. I tutaj oferujemy Państwu najlepsze biurka, krzesła, stoły konferencyjne, szafy czy komody. Wiemy, że każde biuro powinno wyglądać profesjonalnie, bo jest wizytówką firmy. To dlatego biura urządzane z pomocą Kanet są stylowe i przemyślane pod każdym względem. Zapewniają komfortowe warunki pracy, jak i umożliwiają przyjmowanie klientów i partnerów biznesowych. Tworzymy solidne meble do biur, które spełniają wymogi właścicieli firm oraz ukazują ich działalność w jak najlepszym świetle. 

Skupiamy się także na pojedynczych elementach do wnętrz. Wykonujemy wysokiej jakości szafy wnękowe, krzesła czy stoły do pomieszczeń, w których Klienci dokonują przemeblowania albo szukają od nich mebli w konkretnym rozmiarze. Realizujemy nawet małe zamówienia, które są dla nas tak samo ważne. Dzięki temu każdy element Państwa aranżacji może być idealnie do niej dopasowany.

Współpracę z naszą firmą cechuje elastyczność i nastawienie na zadowolenie Klienta. To dlatego podejmujemy się nawet nietypowych zleceń, wykonujemy meble do miejsc trudnych w zabudowie czy urządzeniu. Dobieramy do nich najlepsze opcje i wykonujemy takie meble, dzięki którym nawet małe wnętrza są w pełni funkcjonalne i świetnie wyglądają.